• Yeni
MokerLink 8 Port Gigabit Endüstriyel DIN Raylı Ethernet Anahtarı, 1 LC 20KM Modüllü(SMF) 2 SFP Bağlantı Noktası, IP40

MokerLink 8 Port Gigabit Endüstriyel DIN Raylı Ethernet Anahtarı, 1 LC 20KM Modüllü(SMF) 2 SFP Bağlantı Noktası, IP40

₺ 169.96
mevcut

İşlenmemiş

1 * 10 Portlu Gigabit Endüstriyel Ethernet Anahtarı. 1 * 24 W AC Adaptörü. 1 * Kullanım Kılavuzu. 1 * Duvar Montaj Kiti.Bu ağ anahtarı, 1 1310nm 20km LC tek modüllü 8 gigabit ethernet portu, 2 gigabit SFP yuvası içerir, optik fiber üzerinden uzun mesafeli iletimi destekler, 20bps'ye kadar anahtarlama kapasitesi.Destek otomatik müzakere, tak ve çalıştır, hiçbir yapılandırma gerekli, düşük güç tüketimi CPU, hiçbir fan sessiz çalışma, yeşil enerji tasarrufu, çeşitli ağlar için uygun, gibi ev ofis, bilgisayar odası, depo, fabrika, kompakt kontrol kutusu ve diğer endüstriyel senaryolar Ethernet erişimi ile.Kabuk, daha sağlam, yüzey oluk tasarımı, daha iyi ısı dağılımı, entegre DIN-ray montaj kiti, kurulum ve demontaj çok basit olan endüstriyel sınıf alüminyum alaşımdan yapılmıştır.IP40 koruma sınıfı, çalışma sıcaklığı-40 ~ 75°C (-40~185°F), süper sağlamlık, yıldırımdan korunma, anti-statik ve aşırı yük koruması, çeşitli zorlu ortamlara uyum sağlar.Çift güç kaynağı, otomatik arıza anahtarlama, anti-ters bağlantı ekipmana zarar vermez, daha yüksek güvenilirlik, bir UL sertifikalı güç adaptörü ile donatılmış, ek satın alma olmadan kullanılabilir.Bu ağ anahtarı, 1 1310nm 20km LC tek modüllü 8 gigabit ethernet portu, 2 gigabit SFP yuvası içerir, optik fiber üzerinden uzun mesafeli iletimi destekler, 20bps'ye kadar anahtarlama kapasitesi.Destek otomatik müzakere, tak ve çalıştır, hiçbir yapılandırma gerekli, düşük güç tüketimi CPU, hiçbir fan sessiz çalışma, yeşil enerji tasarrufu, çeşitli ağlar için uygun, gibi ev ofis, bilgisayar odası, depo, fabrika, kompakt kontrol kutusu ve diğer endüstriyel senaryolar Ethernet erişimi ile.Kabuk, daha sağlam, yüzey oluk tasarımı, daha iyi ısı dağılımı, entegre DIN-ray montaj kiti, kurulum ve demontaj çok basit olan endüstriyel sınıf alüminyum alaşımdan yapılmıştır.IP40 koruma sınıfı, çalışma sıcaklığı-40 ~ 75°C (-40~185°F), süper sağlamlık, yıldırımdan korunma, anti-statik ve aşırı yük koruması, çeşitli zorlu ortamlara uyum sağlar.Çift güç kaynağı, otomatik arıza anahtarlama, anti-ters bağlantı ekipmana zarar vermez, daha yüksek güvenilirlik, bir UL sertifikalı güç adaptörü ile donatılmış, ek satın alma olmadan kullanılabilir.IND-G082 GS, DIN-ray montajı ve duvara montaj seçeneklerine sahip sağlam bir IP40 dereceli muhafaza içine yerleştirilmiştir.Ethernet arayüzleri arasında 8* RJ45 10/100/1000 Mbps bağlantı noktası ve 1* 1000 Mbps SFP bulunur ports.To zorlu ortamlarda çalışmayı sağlayın IND-G082 GS, düzensiz voltajı veya zararlı geçişleri önleyen ek EFT ve ESD koruması sağlar ve -40 ila 85°C (-40 ila 185°F) çalışma sıcaklığı derecesine sahiptir).

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde