• Yeni
Fibergaga 0.5 m(1.6 ft) OM3 LC/upc'den LC/upc'ye Fiber Yama Kablosu 10GB Çok Modlu Dubleks Uzunluk Seçeneği: 0.5 M(1.6

Fibergaga 0.5 m(1.6 ft) OM3 LC/upc'den LC/upc'ye Fiber Yama Kablosu 10GB Çok Modlu Dubleks Uzunluk Seçeneği: 0.5 M(1.6

₺ 1.67
mevcut

İşlenmemiş

Fiber bilgisi : 0,5 m (1,6 ft) LC-LC Fiber Yama Kablosu OM3, LC kablosu Çok Modlu Dubleks 50/125 μ m'dir.Kılıf malzemesi : LSZH fiber Rengi : mavi.Dış çap 2.0 mm'dir. Bu fiberin modeli, fiber çapı 2.0 mm olan 0.5 m - 1.6 ft LC - LC Çok Modlu Çift Yönlü optik fiberdir ve LSZH.It iç mekan kullanımı için çok dayanıklıdır ve tüm UL, CUL, IEC ve ROHS standartlarını karşılar.Bu fiber optik yama kablosu ev için çok uygundur ve office.It 10 Gb ağlar için 10 GBase-SR, 10gbase-LRM, SFP+ ve QSFP+ alıcı-vericilerine bağlanır.Bu LC - LC fiber yama kablosu Gigabit Ethernet, fiber kanal, LAN, veri merkezi, bina kurulumu, Wan, ticari ve diğer yüksek yoğunluklu uygulamalarda kullanılır.Endüstrinin otoritesi tarafından, Çok Modlu Çift Yönlü fiber optik jumper'ın fiber optik profesyonellerinin ihtiyaçlarını tamamen karşıladığı doğrulandı.Fiber optik jumper'ımız yüksek kaliteli malzemelere sahiptir : fiber optik jumper, çevre dostu LSZH malzemeden yapılmıştır.Jumper yumuşaktır ve güçlüdür texture.It solmaz veya kırılmaz, deforme olmaz ve yüksek sıcaklıklara dayanmaz.Düşük sinyal kaybına sahip seramik konektör daha güvenli bir şekilde kullanılabilir.15 Yıldır fiber optik jumperlara odaklandık.Her kablo, modern insanların ihtiyaçlarını karşılamak için sıkı testlerden sonra üretilir.Kalite ve ekleme kaybı kesinlikle guaranteed.It tüm standart fiber optik ekipmanlarla uyumludur ve connectors.It her türlü fiber optik LAN, fiber optik iletişim sistemi, kablo TV ve diğer iletişim ekipmanlarında kullanılabilir.Çok güvenilir.Fiber bilgisi : 0,5 m (1,6 ft) LC-LC Fiber Yama Kablosu OM3, LC kablosu Çok Modlu Dubleks 50/125 μ m'dir.Kılıf malzemesi : LSZH fiber Rengi : mavi.Dış çap 2.0 mm'dir. Bu fiberin modeli, fiber çapı 2.0 mm olan 0.5 m - 1.6 ft LC - LC Çok Modlu Çift Yönlü optik fiberdir ve LSZH.It iç mekan kullanımı için çok dayanıklıdır ve tüm UL, CUL, IEC ve ROHS standartlarını karşılar.Bu fiber optik yama kablosu ev için çok uygundur ve office.It 10 Gb ağlar için 10 GBase-SR, 10gbase-LRM, SFP+ ve QSFP+ alıcı-vericilerine bağlanır.Bu LC - LC fiber yama kablosu Gigabit Ethernet, fiber kanal, LAN, veri merkezi, bina kurulumu, Wan, ticari ve diğer yüksek yoğunluklu uygulamalarda kullanılır.Endüstrinin otoritesi tarafından, Çok Modlu Çift Yönlü fiber optik jumper'ın fiber optik profesyonellerinin ihtiyaçlarını tamamen karşıladığı doğrulandı.Fiber optik jumper'ımız yüksek kaliteli malzemelere sahiptir : fiber optik jumper, çevre dostu LSZH malzemeden yapılmıştır.Jumper yumuşaktır ve güçlüdür texture.It solmaz veya kırılmaz, deforme olmaz ve yüksek sıcaklıklara dayanmaz.Düşük sinyal kaybına sahip seramik konektör daha güvenli bir şekilde kullanılabilir.15 Yıldır fiber optik jumperlara odaklandık.Her kablo, modern insanların ihtiyaçlarını karşılamak için sıkı testlerden sonra üretilir.Kalite ve ekleme kaybı kesinlikle guaranteed.It tüm standart fiber optik ekipmanlarla uyumludur ve connectors.It her türlü fiber optik LAN, fiber optik iletişim sistemi, kablo TV ve diğer iletişim ekipmanlarında kullanılabilir.Çok trustworthy.SC/APC - 2.0 mm fiber çaplı SC/APC tek modlu optik fiber fiber ve LSZH.It iç mekan kullanımı için çok dayanıklıdır ve tüm UL, CUL, IEC ve ROHS standartlarını karşılar.Bu fiber optik yama kablosu ev için çok uygundur ve office.It 1g/ 10g/ 40g/ 100g Ethernet'i bağlamak için kullanılır cables.SC/APC - 2.0 mm fiber çaplı SC/APC tek modlu optik fiber fiber ve LSZH.It bağlamak için kullanılır 1g/ 10g/ 40g/ 100g Ethernet cables.LC/UPC-LC/UPC Fiber çapı 2.0 mm olan çok modlu optik fiber fiber ve LSZH.It iç mekan kullanımı için çok dayanıklıdır ve tüm UL, CUL, IEC ve ROHS standartlarını karşılar.Bu fiber optik yama kablosu ev için çok uygundur ve office.It 1g/ 10g/ 40g/ 100g Ethernet'i bağlamak için kullanılır cables.LC/UPC-LC/UPC Fiber çapı 2.0 mm olan çok modlu optik fiber fiber ve LSZH.It bağlamak için kullanılır 1g/ 10g/ 40g/ 100g Ethernet kabloları.FC/UPC-FC / UPC tek modlu fiber optik fiber, fiber çapı 2.0 mm ve LSZH.It iç mekan kullanımı için çok dayanıklıdır ve tüm UL, CUL, IEC ve ROHS standartlarını karşılar.Bu fiber optik yama kablosu ev için çok uygundur ve office.It 1g/ 10g/ 40g/ 100g Ethernet kablolarını bağlamak için kullanılır.FC/UPC-FC / UPC tek modlu fiber optik fiber, fiber çapı 2.0 mm ve LSZH.It 1g/ 10g/ 40g/ 100g Ethernet kablolarını bağlamak için kullanılır.

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde